Güvenlik Bildirgesi

Veri Güvenliği

Attornaid altyapısında günümüzün en gelişmiş güvenlik teknolojileri kullanılmaktadır. Sistem içerisinde gerçekleşen tüm veri alışverişleri 128Bit SSL güvenlik sertifikası aracılığıyla şifrelenmektedir. Kullanıcı kimlik denetimi ve veri şifreleme teknolojileri sayesinde bilgileriniz her zaman güvendedir ve sadece şirketiniz çalışanları tarafından ulaşılabilir. Bilgileriniz başka hiçbir firmanın ulaşımına açık değildir.


Kullanıcı Kimlik Denetimi

Attornaid şirketinizdeki sistemi kullanacak olan tüm personelinize sisteme giriş esnasında kullanılmak üzere özel kullanıcı adı ve şifre sağlamaktadır. Attornaid kullanıcı girişi esnasında kullanıcının bazı sık kullanılan bilgilerini şifreli bir şekilde "cookie" oturumu oluşturarak kaydeder. "Cookie" oturumunda sadece genel kullanıcı ve oturum bilgileri kaydedilir, kullanıcı adı ve şifre asla kaydedilmemektedir.


Sunucu Güvenliği

Attornaid herhangi bir virüs olanağı bulunmayan unix mimarisi kullanan sunucular üzerinden hizmet vermektedir. Kullanılan güvenlik duvarı ve diğer gelişmiş güvenlik teknolojileri sayesinde sisteme yapılacak izinsiz giriş ve saldırılara imkan verilmemektedir.


Attornaid Erişimi

Attornaid müşteri bilgilerini asla incelemez, paylaşmaz ve dağıtmaz. Bazı münferit müşteri kayıtlara sadece teknik problemler, destek talepleri, şüpheli durumlar gibi hallerde ulaşılabilir veya incelenebilir. Bu durum Attornaid Kullanım Sözleşmesi ile koruma altına alınmıştır.

21 Gün boyunca ücretsiz deneyin!

Attornaid'i tüm özellikleriyle 21 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.